Informacje
o produkcie

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy ATMOS – producenta kompresorów stacjonarnych i przewoźnych. Nasza oferta to  szeroki wybór sprężarek ATMOS z serii Albert i SEC.

To, co wyróżnia markę ATMOS na tle pozostałych to:

Tradycja: sprężarki produkowane są od ponad 50 lat z przeznaczeniem dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak budownictwo czy energetyka. Nasza oferta bogata jest w kompresory śrubowe elektryczne i spalinowe, kompresory jezdne, sprężarki tłokowe, generatory prądotwórcze. 

Technologia: ścisła współpraca zespołu inżynierów i konstruktorów pozwoliła na wygenerowanie własnych technologii i patentów. Firma ATMOS samodzielnie projektuje i konstruuje własne bloki śrubowe. Dodatkowo prowadzone są prace badawcze i na bieżąco wprowadzane zarówno nowe produkty jak i drobne udoskonalenia w istniejących urządzeniach, podnoszące ich jakość i sprawność.

Jakość: najważniejszym elementem kompresorów ATMOS są bloki śrubowe, które produkowane przez z najwyższą dokładnością i precyzją, przechodzą szereg testów i pomiarów w dziale jakości nim trafią do urządzeń. Podzespoły kompresorów ATMOS pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Perkins, Kubota, Danfoss czy Siemens.