EN PL

Narzędzia ręczne

Informacje o produkcie

Narzędzia ręczne to bogaty asortyment produktów, które przeznaczone są przede wszystkim do użytku domowego, jak również do niektórych prac remontowych i naprawczych. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć produkty znanych i cenionych marek specjalizujących się w produkcji narzędzi ręcznych. Proponujemy między innymi wkrętaki, szczypce, klucze, groty wymienne oraz narzędzia udarowe o wszechstronnym zastosowaniu, gwarantujące wieloletnią trwałość i wytrzymałość. Dbając o komfort i odpowiednią organizację, proponujemy także szeroki wachlarz  systemów przechowywania narzędzi, w tym między innymi walizki i torby narzędziowe, skrzynki narzędziowe oraz szafki narzędziowe.

 

 

Limit – narzędzia pomiarowe niezbędne w przemyśle!

Wysoka precyzja, niezawodność, wytrzymałość i funkcjonalność – to cechy typowe dla narzędzi pomiarowych, które towarzyszą procesom produkcyjnym od wielu już lat. Bez nich nie byłaby możliwa optymalizacja procesów, testy i kontrole jakościowe, prace w terenie i wiele innych. Tym razem pod lupę wzięto jednego z najbardziej cenionych producentów tego typu asortymentu – markę Limit.

 

Pomiary warsztatowe – narzędzia pomiarowe dla fachowców!

Ponad 90 lat produkcji narzędzi i dystrybucja w 25 krajach pokazuje, że firma ta zasłużenie zaliczana jest do grupy liderów w swojej branży. Oprócz typowych narzędzi pomiarowych mają także dużo wyspecjalizowanych produktów, dedykowanych dla ekspertów z konkretnych gałęzi przemysłu.

Narzędzia pomiarowe do warsztatów to przede wszystkim suwmiarki. Nie sposób wyobrazić sobie dzisiaj pracy fachowca bez tego prostego narzędzia. Limit dystrybuuje na polski rynek zarówno suwmiarki analogowe, jak i nowoczesne, cyfrowe i elektroniczne odpowiedniki, które z powodzeniem znajdą miejsce nawet w laboratoriach. Precyzję pomiaru na poziomie 0,01 mm oferują zaś mikrometry. Wraz z oprzyrządowaniem i zestawami pomiarowymi to łącznie kilkadziesiąt produktów, każdy o unikalnym zastosowaniu i konstrukcji. Cenionymi w przemyśle narzędziami pomiarowymi są również tzw. czujniki zegarowe.

 

Elektroniczne przyrządy pomiarowe – wysoka klasa i niezawodność

Pomiary elektryczne to czynności wymagające sprzętu, który gwarantuje nie tylko precyzję, ale także bezpieczeństwo i niezawodność pracy w zróżnicowanych warunkach. Limit posiada w swojej ofercie elektroniczne przyrządy pomiarowe, które przyjęły się na polskim rynku i można się na nie natknąć w rosnącej liczbie przedsiębiorstw. Są to między innymi amperomierze, detektory napięcia i multimetry, czyli urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu. Co ważne, cała oferta produktów pomiarowych uzupełniona została przez Limit w dodatkowe akcesoria, jak złącza, kable, sondy, zaciski i próbniki.

 

Przyrządy laserowe – narzędzia pomiarowe o cenionej precyzji…

Laserowe narzędzia pomiarowe zrewolucjonizowały prace konstrukcyjne, architektoniczne i wykończeniowe. Z ich udziałem wytyczanie pionów, poziomów i charakterystycznych punktów jest niezwykle wygodne. Przyrządy laserowe marki Limit to przede wszystkim lasery punktowe i liniowe, czyli niewielkie, ręczne urządzenia, cenione np. w pracach montażowych. Specjaliści często sięgają również po dalmierze, czyli laserowe przyrządy do pomiaru odległości. Dalmierze Limit pozwalają także na szereg dodatkowych pomiarów, jak kubatura czy kąty, dlatego warto mieć je pod ręką podczas prac wewnątrz budynków. Innymi urządzeniami, tym razem do prowadzenia efektywnych prac ziemnych są niwelatory laserowe. Znajdą zastosowanie np. przy pracach fundamentowych i w pracach z instalacjami sanitarnymi.

 

Przyrządy do pomiaru czynników środowiskowych marki Limit

Codzienne prace środowiskowe oraz produkcyjne wymagają często zastosowania specjalistycznych mierników temperatury i wilgotności. Warunki atmosferyczne wpływają bezpośrednio na procesy technologiczne, laboratoryjne, budowlano-konstrukcyjne i wiele innych. Specjaliści stawiają więc na urządzenia do pomiaru temperatury, wykorzystujące podczerwień oraz przyrządy do pomiaru wilgoci względnej (wilgotnościomierze o różnych miernikach). W tym marka Limit może z powodzeniem konkurować na naszym rynku, na nieznaczną korzyść przemawiają także dość dobre ceny i warunki gwarancyjne.

 

Przyrządy inspekcyjne, mikroskopy i wagi

Bardzo ciekawą grupę produktów Limit stanowią przyrządy inspekcyjne. To między innymi twardościomierze, np. do gumy lub stali, a także kamery inspekcyjne wraz z szeregiem akcesoriów do możliwie najszerszego wykorzystania w przemyśle oraz budownictwie.

Nasz mały przegląd produktowy marki Limit zamykają nieco oczywiste, ale jakże niezbędne w pracy przyrządy pomiarowe, jakimi są mikroskopy, grubościomierze, obrotomierze oraz wagi.

Jeśli szukacie oferty na profesjonalne narzędzia pomiarowe marki Limit lub liczycie na fachowe wsparcie techniczne i handlowe, zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt na naszej stronie internetowej!

 

__________________________________

 

Teng Tools: producent narzędzi – przegląd oferty 2020

Siłą marki Teng Tools jest jej wyjątkowo rozbudowana oferta, trafiająca praktycznie do każdego przemysłu na świecie. To ponad 3 000 produktów, zarówno przeznaczonych do ogólnego użytku, jak i tych dedykowanych do wyspecjalizowanych prac montażowych i naprawczych. Teng Tools zajmuje uznane miejsce na polskim rynku narzędzi i systemów do ich porządkowania. Jakie produkty oferuje w 2020 r.? Zapraszamy do lektury!

 

Podstawowe narzędzia i zestawy

Fundament oferty Teng Tools stanowią szeroko stosowane w przemyśle narzędzia ze stali, w tym klucze, wkrętaki, szczypce itd. Narzędzia te cechuje niezawodność i trwałość – to ich największe atuty. Oprócz tradycyjnych kluczy o różnych rozmiarach, marka Teng Tools oferuje również klucze nastawne oraz klucze trzpieniowe sześciokątne. Narzędzia można w sposób bardzo precyzyjny dobrać w zależności od naszego zapotrzebowania – jako pojedynczy produkt lub formie ciekawie skompletowanych zestawów, np. przeznaczonych dla warsztatów samochodowych, monterów budowlanych itp.

Razem z wielofunkcyjnymi wkrętakami (ponad 100 produktów) oraz szczypcami o zróżnicowanych wymiarach, narzędzia te stanowią podstawową grupę produktów dla przemysłu. W wielu zakładach i warsztatach zastosowanie znajdą również klucze dynamometryczne oraz pokrętła grzechotkowe. Wraz z wymiennymi nasadkami oraz zestawami, opakowanymi w solidne etui, tworzą kolejną grupę kilkuset produktów dedykowanych. Co je wyróżnia? Korzystny stosunek ceny do trwałości, jakość, design oraz możliwość bardzo szerokiego zastosowania, zwłaszcza jeśli mowa o zestawach Teng Tools.

 

Narzędzia specjalistyczne

W niektórych gałęziach przemysłu, specyfika pracy wymaga zastosowania narzędzi o konkretnej konstrukcji, zabezpieczeniach itp. Przykładem jest bardzo ciekawa oferta narzędzi izolowanych dla prac, w których istnieje ryzyko porażenia prądem.

Uwagę przykuwa też ciekawy zestaw noży przemysłowych Teng Tools, które zostały zaprojektowane pod konkretne zastosowanie, np. noże do krojenia przewodów, noże z ostrzami odłamywanymi, zestawy skrawające i inne. Warto rzucić okiem także na narzędzia serwisowe – to pełna kolekcja produktów dla warsztatów samochodowych, montażowni i małych zakładów produkcyjnych. Znajdziemy tutaj ergonomiczne maty, stołki i wózki, specjalne szczypce i wzorniki, przydatne w pracach z elementami stalowymi, np. rurami i kształtownikami, a także pełne zestawy narzędzi samochodowych, dedykowanych dla mechaników.

 

Przechowywanie i porządkowanie narzędzi

Teng Tools wyróżnia się wśród swojej konkurencji tym, że sporą część całego asortymentu zajmują dodatkowo produkty do profesjonalnego porządkowania i przechowywania narzędzi. W warunkach nowoczesnych warsztatów, hali produkcyjnych i stanowisk montażowych, kwestie optymalizacji i uporządkowania narzędzi są niezwykle istotne.

W tej grupie produktów Teng Tools oferuje między innymi systemy regałów oraz wieszaków ściennych do wygodnego przechowywania narzędzi w trybie stacjonarnym, jak również całą paletę walizek serwisowych, które umożliwią przenoszenie narzędzi w sposób bezpieczny i wygodny.

Zestawy narzędzi Teng Tools warte są swojej ceny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w przemyśle, specjaliści skomponowali dziesiątki bardzo przydatnych zestawów narzędzi w gotowych, firmowych pojemnikach do ich przechowywania. To łatwy i szybki sposób na gotowe wyposażenie warsztatu lub hali produkcyjnej.

 

 

Pobierz katalog z ofertą

Materiały ścierne przemysłowe NORTON

Materiały ścierne przemysłowe NORTON

[real3dflipbook id='58']

Oświetlenie MARELD

Oświetlenie MARELD

[real3dflipbook id='642']

Narzędzia ręczne TENG TOOLS

Narzędzia ręczne TENG TOOLS

[real3dflipbook id='645']

Narzedzia Pomiarowe LIMIT

Narzedzia Pomiarowe LIMIT

[real3dflipbook id='643']

Wiertła ALPEN

Wiertła ALPEN

[real3dflipbook id='62']

Znakowanie - ołówki EXPERT

Znakowanie - ołówki EXPERT

[real3dflipbook id='63']

Wiertła RUKO

Wiertła RUKO

[real3dflipbook id='64']

Szczypce KNIPEX

Szczypce KNIPEX

[real3dflipbook id='65']

Ściski BESSEY

Ściski BESSEY

[real3dflipbook id='66']

Ściągacze NEXUS

Ściągacze NEXUS

[real3dflipbook id='67']

Noże, wyciskacze i miarki TAJIMA

Noże, wyciskacze i miarki TAJIMA

[real3dflipbook id='68']

Narzędzia WERA

Narzędzia WERA

[real3dflipbook id='69']

Narzędzia pomiarowe SHINWA

Narzędzia pomiarowe SHINWA

[real3dflipbook id='70']

Młotki i narzędzia leśne HALDER

Młotki i narzędzia leśne HALDER

[real3dflipbook id='71']

Młotki RUTHE

Młotki RUTHE

[real3dflipbook id='72']

Młotki HALDER

Młotki HALDER

[real3dflipbook id='73']

Piły Szablaste MPS

Piły Szablaste MPS

[real3dflipbook id='74']

Narzedzia ręczne WIHA

Narzedzia ręczne WIHA

[real3dflipbook id='75']

Magazyn Teng Tools

Magazyn Teng Tools

[real3dflipbook id='644']

Magazyn Luna Express

Magazyn Luna Express

[real3dflipbook id='646']

Narzędzia FACOM dla przemysłu i motoryzacji

Narzędzia FACOM dla przemysłu i motoryzacji

[real3dflipbook id='634']

Narzędzia EXPERT by FACOM

Narzędzia EXPERT by FACOM

[real3dflipbook id='635']

Narzędzia FACOM

Narzędzia FACOM

[real3dflipbook id='636']

Katalog PICA

Katalog PICA

[real3dflipbook id='647']

Call Now