EN PL

Materiały ścierne

Informacje o produkcie

Wśród producentów materiałów ściernych o statusie światowego lidera, na uwagę z całą pewnością zasługuje marka Norton Abrasives, która wyrosła pod skrzydłami globalnego giganta w branży produktów przemysłowych – firmy Saint-Gobain. Aktualnie szeroka oferta produktów dla przemysłu prezentowana jest również w naszym sklepie internetowym. W związku z tym postanowiliśmy nieco przybliżyć wam materiały ścierne od Norton Abrasives – zapraszamy!

Materiały ścierne Norton Abrasives – obsługiwane rynki?

Firma Saint-Gobain wyrosła na seriach produktów dla przemysłu, które cechuje wysoka wydajność, trwałość i jakość. Materiały ścierne nie są wyjątkiem – to olbrzymia grupa produktów ściernych dla przemysłu, a wśród nich tarcze do szlifierek kątowych, ściernice, krążki zdzierakowe i fibrowe, pasy ścierne, ściernice trzpieniowe i wiele innych. Norton Abrasives trafiło w potrzeby polskiego przemysłu bogatą, bardzo zróżnicowaną i elastyczną ofertą materiałów ściernych, ukierunkowaną stricte na potrzeby klienta i danego projektu.

Materiały ścierne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, jednak głównymi grupami odbiorców są zakłady blacharskie i lakiernicze, warsztaty oraz montażownie, jak również firmy budowlane oraz konstrukcyjne. To nieocenione produkty podczas obróbki stali, drewna i niektórych tworzyw sztucznych.

Materiały ścierne Norton Abrasives – jakie zastosowanie?

Jak już wspomniano, zastosowanie materiałów ściernych marki Norton jest naprawdę olbrzymie. Spośród setek wyspecjalizowanych produktów, znajdziemy między innymi materiały polerskie (np. krążki i pasty polerskie), końcówki i narzędzia do kształtowania oraz wiercenia (np. koronki rdzeniowe), gratowania lub pielęgnacji powierzchni (np. krążki i pasy ścierne). Lwia część materiałów ściernych to produkty umożliwiające przecinanie oraz nacinanie (np. tarcze tnące, w tym tarcze diamentowe). W przypadku materiałów ściernych dla przemysłu ważną rolę odgrywają również produkty do szlifowania, ostrzenia oraz szlifowania precyzyjnego (krążki, pasy, ściernice trzpieniowe).

Materiały ścierne Norton Abrasives – kategorie produktów

Szukając właściwych materiałów ściernych do swoich zastosowań, można wybierać spośród kilku popularnych kategorii. Są wśród nich bestsellery, jak pasy ścierne o zadanej szerokości i długości, krążki, arkusze, jak również tarcze do cięcia oraz narzędzia do wiertarek. Jeśli szukasz najwyższej klasy materiałów ściernych i potrzebujesz wsparcia produktowego, doboru właściwego rozwiązania lub/i technologii – skontaktuj się z naszym doradcą handlowym – chętnie pomożemy!

Materiały ścierne Norton Abrasives – klasy produktów

Jedną z ciekawszych rzeczy, na jakie możemy natknąć się w przypadku produktów spod brandu Saint-Gobain są tzw. klasy produktowe. Każdy katalogowy materiał ścierny został przez producenta zaklasyfikowane do jednej z trzech grup: premium, profesjonalny oraz standard. To bardzo wygodne z pozycji klienta, jak i dostawcy – dzięki jasnym kategoriom jakościowym klient sam może zdecydować, z jakiego przedziału cenowego produkt jest mu potrzebny oraz jaki jest oczekiwany performance materiałów ściernych w danej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą materiałów ściernych od Norton Abrasives, a w razie pytań, także do kontaktu z naszym działem obsługi klienta – dobierzemy właściwe rozwiązanie dla Twojego przemysłu!

 

Pobierz katalog z ofertą

Materiały ścierne przemysłowe NORTON

Materiały ścierne przemysłowe NORTON

Call Now