EN PL

X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Kielce 28-30.03.2017

X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Kielce 28-30.03.2017

X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Jednym z ważnych punktów z cyklu Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które cieszą się coraz większym powodzeniem z roku na rok. 10. edycja Targów przypada w dniach 28 do 30 marca 2017 r.

Pozytywny odbiór, z jakim Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL spotyka się wśród swoich wystawców i odwiedzających dowodzi, iż impreza ta jest ważnym miejscem spotkań branżowych. Podczas 10. edycji targów STOM-TOOL 2017 z pewnością nie zabraknie producentów obrabiarek, oferujących najwyższej klasy maszyny i urządzenia.

Tegoroczne targi STOM TOOL zdominują firmy, które zaprezentują maszyny, urządzenia i technologie do obróbki termicznej, wiórowej, plastycznej czy obróbki metali. Nie zabraknie nowości i trendów takich jak: wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki, prasa krawędziowa czy nożyce gilotynowe. Ponadto zwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się technikom spawania laserowego.

Stałym punktem programu kieleckich targów STOM-TOOL,  jest oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, prezentacja nowoczesnych robotów, automatów i linii technologicznych.

Znajdą nas Państwo w hali „A” na stoisku A-53.

Zapraszamy!

 

Poniżej  fotorelacja:

 

 

 

 

 

Data dodania: 10 marca, 2017

Kategoria:

Call Now