EN PL

Myjki przemysłowe

Informacje o produkcie

Proces mycia czy odtłuszczania różnego rodzaju narzędzi wykonanych z metalu, zwłaszcza pistoletów lakierniczych może odbywać się w specjalnie przygotowanych do tego kompaktowych myjniach ręcznych lub automatycznych. W naszej ofercie posiadamy tego typu rozwiązania, które spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Najbardziej popularne myjnie B-TEC to bardzo kompaktowych wymiarów urządzenia, które w strategicznych miejscach lub w całości wykonane są ze stali kwasoodpornej INOX. Niektóre modele myjek lakierniczych B-TEC zapewniają automatyczne mycie narzędzi w zamkniętych komorach już w kilka minut dając 100% efekt czystości narzędzi!

Urządzenia te wyposażone są w najnowsze pompy ze specjalnie teflonowanymi membranami Kalrez, których wyjątkowość polega na odporności na aceton a oprócz tego są bardzo wydajne (18 l/min). Myjnie B-TEC są bardzo wydajne i dokładne przy myciu narzędzi, nie ma potrzeby rozkręcania dysz i iglic pistoletów. Urządzenia te są niezwykle łatwe i intuicyjne w obsłudze – włącznik jest zawsze pod ręką, bez uciążliwej obsługi stopami. W przypadku myjni, gdzie czyści się narzędzia po lakierach rozpuszczalnikowych wbudowano efektywny wyciąg oparów, który pozytywnie wpływa na jakość pracy. Narzędzia ze względu na specyfikę pracy otrzymały certyfikat przeciwwybuchowy ATEX.

 

Zalety myjni lakierniczych to przede wszystkim:

  • oszczędność czasu
  • zmniejszona ilość zużycia rozpuszczalników dzięki myciu narzędzi w obiegu zamkniętym
  • większa wydajność oraz komfort pracy
  • dokładność mycia i przedłużona żywotność narzędzi
  • poprawa BHP

 

Te nieskomplikowane urządzenia myjące szczególnie rekomendowane są przez producentów i użytkowników pistoletów lakierniczych marek SATA oraz IWATA.

 

 

Pobierz katalog z ofertą

MYJNIA B-TEC do pistoletów lakierniczych - wyposażenie

MYJNIA B-TEC do pistoletów lakierniczych - wyposażenie

[real3dflipbook id='173']

Call Now