EN PL

Młotki i gwintownice

Informacje o produkcie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  • pneumatyczne młotki zbijaki
  • pneumatyczne młotki ścinaki
  • pneumatyczne młotki igłowe

Zaopatrujemy w nie duże obiekty przemysłowe i warsztaty. Młotki i młoty pneumatyczne z naszej oferty to narzędzia najwyższej jakości do różnych zastosowań. Z ich pomocą łatwo dokonacie Państwo czynności związane z cięciem blach, przebijaniem i profilowaniem. Różne modele, których zróżnicowane parametry oraz bogate wyposażenie dodatkowe w postaci różnych długości i kształtów końcówek roboczych – grotów, pozwala na ich stosowanie w przemyśle maszynowym, odlewniczym, jak i w budownictwie przy pracach instalatorskich.

Młotki pneumatyczne występują w wersji prostej lub pistoletowej. Poprzez zastosowanie różnego typu dłut i igieł można dostosować narzędzie do indywidualnych potrzeb klienta.

W naszej ofercie istnieje szeroka gama młotków pneumatycznych do zastosowań warsztatowych i przemysłowych renomowanych firm takich jak: Jonnesway, Shinano, Gison, Schneider, Beta, Kuken, Fuji.

 

Do gwintowania i rozwiercania otworów przelotowych również przygotowaliśmy dla Państwa szereg odpowiednich narzędzi. W sytuacji gdy przemieszczają się Państwo między stanowiskami pracy doskonale sprawdzi się gwintownica pneumatyczna ręczna. Natomiast jeśli większość detali wytwarzana jest na jednym stanowisku pracy to oczywiście zalecamy stosowanie gwintownic pneumatycznych na pantografach. Rozwiązania takie w znaczny sposób automatyzują i przyspieszają proces gwintowania a precyzja wykonania gwintu w znacznym stopniu przewyższa stopień, w jaki byłoby to wykonane pneumatyczną gwintownicą ręczną.

Gwinciarki pneumatyczne to łatwe w obsłudze urządzenia, przepustnica i przycisk spustowy zmiany kierunku obrotów w połączeniu z uniwersalnym uchwytem zapewniają płynny przebieg gwintowania.

 

Pobierz katalog z ofertą

Młotki pneumatyczne ASTA

Młotki pneumatyczne ASTA

[real3dflipbook id='108']

Młotki pneumatyczne SCHNEIDER

Młotki pneumatyczne SCHNEIDER

[real3dflipbook id='109']

Młotki pneumatyczne GISON

Młotki pneumatyczne GISON

[real3dflipbook id='110']

Młotki pneumatyczne JONNESWAY

Młotki pneumatyczne JONNESWAY

[real3dflipbook id='111']

Młotki M7

Młotki M7

[real3dflipbook id='112']

Młotki pneumatyczne

Młotki pneumatyczne

[real3dflipbook id='113']

Gwintownice VGL

Gwintownice VGL

[real3dflipbook id='114']

Call Now