EN PL

Szlifowanie i polerowanie

Informacje o produkcie

System Festool
Po prostu najlepiej jest, gdy wszystko do siebie pasuje: na przykład przy szlifowaniu. Prawie wszystkie materiały ścierne i talerze szlifierskie Festool wymienia się bez użycia narzędzi, w sposób optymalnie dostosowany do danej szlifierki i do kompletnego systemu.

Specjalne do zastosowań długotrwałych

Wyjątkowo mocne, niezawodne i o długim okresie użytkowania. Idealne do trudnych zastosowań w warsztatach lakierniczych lub w przemyśle. Ponadto szlifierki pneumatyczne nie wymagają częstych konserwacji i są wyraźnie lżejsze od elektronarzędzi.

Oferta szlifierek i akcesoriów, jakie zgromadziliśmy w tej kategorii to bogaty wybór modeli przeznaczonych do wygładzania powierzchni ścian podczas budowy i remontów, a także do wyrównywania powierzchni drewnianych, drewnopodobnych i fornirowanych. Wśród dostępnych modeli oferujemy Państwu szlifierki wielu typów – oscylacyjne, mimośrodowe, taśmowe, przegubowe, linearne i szereg przydatnych akcesoriów, dzięki którym urządzenia dłużej zachowają wysoką sprawność i będą bardziej komfortowe podczas pracy. W ofercie nie zabrakło również Stainerów z pełnym wyposażeniem.

Urządzenia i akcesoria Festool przeznaczone do renowacji pozwolą Państwu wykonać każdy remont, usuwając niepotrzebne materiały i przywracając doskonały wygląd tym istniejącym. W ofercie zapewniamy zarówno szlifierki do renowacji podłóg drewnianych, jak i szlifierki z osprzętem diamentowym, dzięki którym każda powierzchnia drewniana odzyska swoją gładkość i pierwotny blask. W kategorii znalazły się też specjalistyczne maszyny do usuwania wykładzin i perforowania tapet oraz wiele przydatnych akcesoriów i części zamiennych do tych urządzeń.

Szlifierki mimośrodowe Festool są narzędziami przeznaczonymi do dokładnej i precyzyjnej pracy przy wykańczaniu powierzchni materiałów. Modele te łączą w sobie ruch obrotowy z oscylacyjnym, docierając da najmniejszych zakamarków, dzięki czemu pozwalają na osiąganie doskonałych efektów. W sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór takich szlifierek przeznaczonych do obróbki powierzchni poziomych, pionowych i położonych nad głową pracownika. Komfort pracy zapewnia specjalny system odsysania pyłu. Niewielka waga sprzyja pracy jedną rękę nie powodując zmęczenia.

Szlifierki rotacyjne Festool to narzędzia wyposażone w okrągłą tarczę szlifierską, mogące również współpracować ze szczotkami drucianymi oraz innymi akcesoriami, które zwiększają zakres ich zastosowań. To modele przydatne podczas pracy przy usuwaniu starych warstw lakierów, farb, rdzy czy zabielaniu metali. W ofercie znajdą Państwo modele wielozadaniowe, wyposażone w system odsysania pyłu i ergonomiczny uchwyt, z możliwością regulacji prędkości talerza, dzięki czemu sprawdzą się w każdym zadaniu, gwarantując czyste i zdrowe stanowisko pracy.

Szlifierki taśmowe Festool to narzędzia przydatne w warsztatach stolarskich, ciesielskich i na placach budowy, przeznaczone do zgrubnego opracowywania powierzchni drewnianych lub wygładzania śladów po strugu. Nasze modele wyposażone są w taśmy ścierne o zróżnicowanej szerokości, dlatego mogą być dostosowane do pracy mniej lub bardziej precyzyjnej oraz wykonywać zadania z różną prędkością. Nowoczesne rozwiązania oraz wydajne silniki pozwolą Państwu wykonywać pracę szybciej i bez zbędnego wysiłku. W asortymencie posiadamy szlifierki z jednostką stacjonarną.

Materiały ścierne Festool jakie umieściliśmy w tej kategorii to produkty przeznaczone do szlifowania ręcznego oraz przystosowane do konkretnych typów urządzeń. W ofercie proponujemy profesjonalne klocki szlifierskie przeznaczone do ręcznej obróbki materiału, jak i szereg papierów ściernych w arkuszach, krążkach dostosowanych do szlifierek czy też rolki taśmy szlifierskiej. Do wyboru otrzymujecie Państwo materiały o różnej ziarnistości, dzięki którym możliwa będzie zarówno obróbka zgrubna, jak i precyzyjne wygładzanie powierzchni materiału.

 

Świetne osiągnięcia w szczegółach
Festool zapewnia perfekcyjne zgranie maszyn, talerzy polerskich, gąbek i środków polerskich dla wygodnej pracy i olśniewających rezultatów przy zróżnicowanych materiałach, np. przy lakierach wysokopołyskowych, lakierach UV, materiałach mineralnych lub szkle akrylowym.

Polerki jakie znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu to urządzenia, które pozwolą w szybki i komfortowy sposób przygotować każdą powierzchnię, nadając jej idealną gładkość przed lakierowaniem, malowaniem farbą czy olejem. Proponowane polerki rotacyjne, przystosowane do wykonywania pracy na różnym poziomie wygładzania. W kategorii wybierzecie też Państwo niezbędne wyposażenie do tych urządzeń takie, jak talerze polerskie, gąbki i futerka, a także środki chemiczne do polerowania.

 

Pobierz katalog z ofertą

FESTOOL - przegląd szlifierek i polerek

FESTOOL - przegląd szlifierek i polerek

[real3dflipbook id='571']

Szlifierki FESTOOL

Szlifierki FESTOOL

[real3dflipbook id='572']

Szlifierki pneumatyczne FESTOOL

Szlifierki pneumatyczne FESTOOL

[real3dflipbook id='573']

FESTOOL - polerowanie i naolejanie

FESTOOL - polerowanie i naolejanie

[real3dflipbook id='574']

FESTOOL - szczotkowanie

FESTOOL - szczotkowanie

[real3dflipbook id='575']

Szlifierki z osprzętem diamentowym FESTOOL

Szlifierki z osprzętem diamentowym FESTOOL

[real3dflipbook id='576']

Maszyna do usuwania wykładzin FESTOOL

Maszyna do usuwania wykładzin FESTOOL

[real3dflipbook id='577']

Perforator tapet FESTOOL

Perforator tapet FESTOOL

[real3dflipbook id='578']

FESTOOL - wyposażenie i materiały eksploatacyjne

FESTOOL - wyposażenie i materiały eksploatacyjne

[real3dflipbook id='579']

Call Now