EN PL

Stoły do naprawy palet

Pneumatico WT1 i WT2

Informacje o produkcie

Stoły do naprawy palet PNEUMATICO  zostały zaprojektowane w celu wyposażenia stanowiska do naprawy palet w solidny i ergonomiczny stół roboczy. Firma Pneumatico produkuje dwa modele stołów, model WT1 oraz WT2.

Model Pneumatico WT1 wyposażony jest w blat o rozmiarach 1994 x 1040mm, w instalację elektryczną ( 2 x gniazdo podwójne ), oświetlenie typu LED blatu roboczego, szyny górne – 2 szt. oraz instalację sprężonego powietrza wyposażoną w dwa bloki filtracyjno-regulujące wraz z naolejaczem. Poprzez elementy typu FRL operator może wyregulować żądanie ciśnienie pracy dla każdej z dwóch gwoździarek.

 

Pneumatyczny stół naprawczy Pneumatico WT2 to przełom procesie naprawy palet.

Stół do naprawy palet PNEUMATICO model WT2 to specjalnie dedykowany model do naprawy palet typu EPAL / EURO. Stół wyposażony jest w blat roboczy o wymiarach: 1350 x 1430mm. Podczas projektowania bardzo dużo uwagi poświęcono na spotkania z firmami z branży naprawy palet, które wskazały inżynierom istotne od strony użytkownika elementy stołu. Dlatego też stół do naprawy palet Pneumatico WT2 został wyposażony w pneumatyczne unoszenie palety. Poprzez wciśnięcie pneumatycznego pedału nożnego następuje uniesienie palety o kilka centymetrów umożliwiając lekki obrót naprawianej palety o 360 stopni minimalizując wysiłek operatora. Drugim elementem konstrukcji jest „rynna” do obracania palety w pionie. Jest to najbardziej energochłonna czynność w czasie naprawy palet. Pracownicy naprawiający palety zgodnie uznali ten element za bardzo funkcjonalny i wpływający na wydajność, produktywność pracy.

Twoja firma i pracownicy otrzymują:

  • przemyślaną konstrukcję, wyprodukowaną w UE (Polska),
  • wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie,
  • solidny stalowy blat roboczy,
  • bardzo dobrze doświetlone stanowisko pracy – centralne przyłącze prądu i sprężonego powietrza,
  • recykling palet = ochrona środowiska.

 

Pobierz katalog z ofertą

Ulotka Stoły Naprawcze PNEUMATICO WT1 i WT2

Ulotka Stoły Naprawcze PNEUMATICO WT1 i WT2

Call Now