EN PL

Informacje o produkcie

sprężarki kompresory boge

Sprężarki śrubowe serii C BOGE do 7,5 kW łączą w sobie wiele zalet: zintegrowana budowa z modułem kompaktowym BOGE, który zapewnia krótkie drogi przesyłu i mniej przewodów – dzięki temu sprężarki są szczególnie efektywne i niezawodne. Jednocześnie zajmują bardzo mało miejsca.

Zintegrowany typ konstrukcji
Dzięki zintegrowaniu wszystkich najważniejszych zespołów w jeden kompaktowy moduł, jest mniej rurociągów i przewodów połączeniowych. Nieszczelności zostały praktycznie wykluczone, straty ciśnienia zminimalizowane, co daje maksymalną niezawodność i efektywność.

Nadzwyczaj cicha praca
Sprężarki pracują stosunkowo cicho i bez wibracji. Tłumiące lamele z żeliwa grafitowego modułu kompaktowego powodują, że dodatkowe tłumienie hałasu przy wariantach otwartych jest zbędne. Zamknięte instalacje serii C oraz serii CD z osuszaczem przekonują do siebie niezwykle cichą pracą.

Najwyższa sprawność
Specjalny stopień sprężania BOGE charakteryzuje się szczególnie niskim zapotrzebowaniem mocy. Inteligentne usytuowanie komponentów zapewnia dodatkowo to, że sprężarki serii C pracują na najwyższych wskaźnikach efektywności.

Sterowanie
Proces sterowania sprężarką realizowany jest przez sterownik base z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym oraz dzięki czujnikom ciśnienia. Opcjonalnym jest sterownik FOCUS ze zintegrowanym wyświetlaczem efektywności i wieloma możliwościami sterowania (w serii C z napędem bezpośrednim i/lub regulacją częstotliwości oraz serii C z napędem pasowym). Do tego sterownika można podłączyć jeszcze maksymalnie trzy sprężarki.

Opcja z regulacją częstotliwości
Opcjonalna przetwornica częstotliwości zapewnia elastyczne dostosowanie liczby obrotów silnika napędowego i stopnia sprężania. Wydajność i liczba obrotów silnika dostosowywane są do potrzeb, ponieważ dzięki regulacji częstotliwości napęd nie jest ustawiony na stałą liczbę obrotów. Łagodne rozruchy i zatrzymania chronią materiały przed nadmiernym zużyciem.

Opcja z osuszaczem ziębniczym
Serię C można opcjonalnie wyposażyć w osuszacz ziębniczy , który jest zabudowany na zbiorniku sprężonego powietrza (seria z napędem bezpośrednim i/lub regulacją częstotliwości) lub zabudowany od spodu (seria C z osuszaczem). Bez dodatkowego zapotrzebowania na miejsce można wytwarzać suche sprężone powietrze.

Pięć lat gwarancji na Państwa sprężarki śrubowe – BOGE bestcair ©
Od dziesięcioleci sprężarki śrubowe BOGE odznaczają się wysoką niezawodnością oraz maksymalną wydajnością. Za okazane zaufanie, oferujemy Państwu nieodpłatnie nasze sprężarki śrubowe w ramach 60 msc. programu gwarancyjnego BOGE bestcair©. Program BOGE bestcair© dotyczy praktycznie wszystkich podzespołów sprężarki śrubowej z wtryskiem oleju. Kompleksowa obsługa obejmuje bezpłatną wymianę podzespołu w przypadku usterki bez podania powodu awarii. W programie BOGE bestcair© nie ma żadnych ograniczeń dla przepracowanych godzin oraz żadnych ukrytych kosztów. Nasz program zapewnia Państwu maksymalne bezpieczeństwo oraz spokój w ciągu najbliższych 5 lat spędzonych z BOGE.
Korzyści płynące z wyboru BOGE serii C:
– kompaktowy design zapewniający minimum miejsca ustawczego
– wyjątkowo cicha praca
– zaawansowane sterowanie mikroprocesorowe Focus Control© 2.0 zgodne z ideą Industry 4.0
– maksymalna wydajność dzięki użyciu stopnia śrubowego BOGE Effillence©
– szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego
– gwarancja 60 miesięcy BOGE bestcair©

 

Schemat funkcjonalny kompresorów BOGE serii C:

 

Pobierz katalog z ofertą

Sprężarki śrubowe BOGE seria C

Sprężarki śrubowe BOGE seria C

[real3dflipbook id='201']

Call Now