EN PL

Informacje o produkcie

CMT jest synonimem jakości co oznacza, że każdy element procesu jest pod ścisłą kontrolą wykwalifikowanych inżynierów. Począwszy od doskonałego projektu, poprzez stosowanie najwyższej jakości surowców do końcowego produktu firmowanego pomarańczowym znakiem CMT. Narzędzia te produkowane są od 1962 roku.

Tarcza tnąca jest końcowym efektem złożonych projektów i rozwiązań technicznych. Każde ostrze jest analizowane pod względem kąta natarcia, sposobu ostrzenia, systemu odprowadzania wióra oraz lokalizacji i tłumienia dźwięku. Tak więc w celu stworzenia najlepszego projektu piły, CMT stosuje taką samą metodę jak w przypadku tworzenia projektów frezów trzpieniowych, czyli łączy wiedzę i doświadczenie swoich inżynierów z najnowszą technologią procesu wytwarzania. Efektem są piły, które w standardzie posiadają:

Nacięcia antywibracyjne – które poprzez ograniczenie wibracji, powstających podczas cięcia, przedłużają żywotność narzędzia, wpływają na dokładność i czystość cięcia.

Nacięcia rozprężeniowe – mające kształt haka, mają na celu ograniczanie hałasu podczas pracy oraz regulacje korpusu podczas rozszerzania i kurczenia się pod wpływem powstającego ciepła.

Piły CMT przez wszystkie etapy produkcji są obrabiane na maszynach CNC. Zaawansowana technologia i precyzja maszyn CNC zapewnia najwyższą jakość każdej tarczy, a ponadto pozwala na uważną i skuteczną kontrolę jakości całego procesu.

 

Piły tarczowe marki FLAI które także oferujemy również spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Pobierz katalog z ofertą

Nowości CMT

Nowości CMT

Piły tarczowe CMT

Piły tarczowe CMT

Piły CMT

Piły CMT

Piły GASS

Piły GASS

Piły tarczowe FREUD cz.1

Piły tarczowe FREUD cz.1

Piły tarczowe FREUD cz.2

Piły tarczowe FREUD cz.2

Piły tarczowe FLAI cz.1

Piły tarczowe FLAI cz.1

Piły tarczowe FLAI cz.2

Piły tarczowe FLAI cz.2

Piły tarczowe FLAI cz.3

Piły tarczowe FLAI cz.3

Call Now

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?

FreshMail.pl