EN PL

Informacje o produkcie

Kompresory marki Fini

Jednym z największych producentów kompresorów, którego produkty znajdą Państwo w naszym sklepie jest włoska marka Fini. Markę tą wyróżniają takie cechy jak bezpieczeństwo i łatwość obsługi urządzeń, plasując koncern na jednej z najwyższych pozycji wśród producentów sprężarek na świecie. Produkcja kompresorów marki FINI opiera się na najnowszych światowych standardach czyniąc te urządzenia wartymi uwagi. Znajdą Państwo w naszej ofercie sprężarki  śrubowe i tłokowe tego włoskiego producenta, które doskonale sprawdzają się zarówno w małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach, zaopatrując firmy z branży przemysłowej, medycznej czy też małe warsztaty.

Urządzenia Fini oferowane w naszej firmie charakteryzują się wysoką jakością, dużą niezawodnością, trwałością i dbałością o szczegóły. Długotrwała praca kompresorów w trudnych warunkach z pewnością nie będzie stanowić problemu. Dla każdego z nich oferujemy pełny  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mający oparcie w magazynie części  zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

 

Kompresory tłokowe FINI

Kompresory tłokowe firmy FINI występują na zbiorniku od 6 l do 500 l oraz w wersjach ciśnienia 8 bar, 10 bar, 15 bar. Urządzenia te są zabudowane na włoskich pompach firmy FINI. Kompresory tłokowe olejowe wyposażono w napęd pasowy. Są to kompresory jednostopniowe, dwutłokowe, montowane na zbiornikach o pojemności od 50 do 200 litrów. Powietrze jest sprężane przez układ dwóch tłoków, które mają taką samą średnicę i pracują naprzemiennie. Dzięki takiemu zastosowaniu zwiększa się wydajność urządzenia (do 235 l/min) przy jednoczesnej redukcji obrotów (od 1000 do 1800 obr/min). Napięcie zasilania kompresorów wynosi 230 i 400 V. Zaleca się wymianę oleju po upływie pierwszych 50 motogodzin, oraz po 6 miesiącach od ostatniej wymiany oleju.

 

Wielkość zbiorników jakie oferuje firma FINI:

  • 6, 24, 50, 100, 200, 270, 500 litrów

Wydajność efektywna oferowanych kompresorów tłokowych:

  • od 120 l/min do 980 l/min

 

Oferujemy części zamienne do kompresorów tłokowych!

 

Kompresory śrubowe FINI

Kompresory śrubowe firmy FINI występują w zakresie mocy od 2,2 kW do 160 kW. Typoszereg kompresorów śrubowych zawiera wersje wolnostojące, zabudowane na zbiorniku 200 i 500 litrów, wersję zintegrowane z osuszaczem ziębniczym.

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz katalog z ofertą

Kompresory tłokowe FINI

Kompresory tłokowe FINI

[real3dflipbook id='204']

Kompresory śrubowe FINI

Kompresory śrubowe FINI

[real3dflipbook id='205']

Call Now