EN PL

Informacje o produkcie

Sprężarki tłokowe i śrubowe, systemy uzdatniania sprężonego powietrza, narzędzia pneumatyczne, armatura, stały się kluczowymi zagadnieniami, którymi zajmuje się obecnie firma GUDEPOL. Od lat 90-tych firma wprowadzała do swojej oferty wszystkie niezbędne elementy do budowy instalacji pneumatycznych. Obecnie Gudepol jest w stanie wykonać instalacje pneumatyczną od podstaw: począwszy od sprężarki, poprzez linię sprężonego powietrza, system uzdatniania łącznie z pełnym zestawieniem filtrów, separatorów oraz osuszacza powietrza (stacja przygotowania powietrza) a skończywszy na narzędziach pneumatycznych. W zależności od zastosowania i rodzaju stacji przygotowania powietrza użytkownik jest w stanie uzyskać odpowiednią klasę czystości powietrza. Doświadczenie techniczne uzyskane na przełomie lat pozwoliło firmie  GUDEPOL na zaprojektowanie oraz produkcję wysokiej jakości sprężarek śrubowych oraz tłokowych, których rożne modele dostępne są w naszym sklepie.

 

Kompresory tłokowe GUDEPOL

Kompresory tłokowe firmy Gudepol występują w wersjach na zbiorniku od 24 l do 500 l oraz w wersjach ciśnienia 8 bar, 10 bar i 15 bar. Urządzenia są zabudowane na włoskich pompach firmy ABAC.

 

Wielkość oferowanych zbiorników:

  • 24, 50, 100, 200, 270, 500 litrów

 

Wydajność efektywna oferowanych kompresorów tłokowych:

  • od 120 l/min do 980 l/min

 

Sprężarki tłokowe GUDEPOL serii HD zostały skonstruowane w oparciu o 20 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.Wszystkie urządzenia przechodzą ścisłą kontrolę jakości, weryfikującą każdy element kompresora.

Sprężarki zostały zaprojektowane pod kątem zastosowania w trudnych warunkach, przy obciążeniach przemysłowych. Wolnoobrotowa żeliwna pompa w połączeniu z zbiornikiem 100% ocynowanym z wewnątrz i zewnątrz, daje możliwość długoletniej eksploatacji sprężarki. Wszystkie podzespoły zastosowane w konstrukcji sprężarki serii HD są najwyższej światowej jakości.

 

Oferujemy części zamienne do kompresorów tłokowych!

 

Kompresory śrubowe GUDEPOL

Firma Gudepol oferujemy kompresory śrubowe od mocy 2,2 kW do 45 kW i przepływie od 320 l/min do 7300 l/min

 

Typoszereg kompresorów śrubowych:

  • GD HIT – kompaktowe kompresory na zbiorniku moc od 2,2 kW do 3 kW
  • GD SMART – kompaktowe kompresory na zbiorniku moc od 5,5 kW do 11 kW
  • GD NKSI – wolnostojące kompresory o zakresie mocy od 7,5 kW do 15 kW
  • GD NKSA – wolnostojące kompresory o zakresie mocy od 15 kW do 22 kW
  • GD NKSB – wolnostojące kompresory o zakresie mocy od 30 kW do 45 kW

Kompresory śrubowe GUDEPOL posiada szereg atutów w postaci: znakomitego współczynnika ceny do możliwości oraz jakości urządzenia, zaawansowana technologia modułu śrubowego w połączeniu z elektronicznym modułem sterującym zapewniają komfortową oraz oszczędną pracę. Panel sterujący sprężarki wskazuje użytkownikowi wszelkie niezbędne informacje o pracy urządzenia. Kompresory śrubowe GUDEPOL można określić mianem urządzeń bez obsługowych na podstawie automatyzacji w pełnym zakresie ich funkcjonowania. 2 lub 3 letnia gwarancja, świadczy o wysokiej niezawodności urządzenia. Przyszły właściciel Sprężarki może swoje urządzenie wyposażyć w stację przygotowania powietrza (osuszacz, zestaw filtrujący), co pozwoli uzyskać powietrze o odpowiedniej jakości. Rozwiązania zastosowane w sprężarkach śrubowych firmy GUDEPOL pozwalają spełnić najsurowsze wymagania wynikające z norm jakości stosowanych w Państwach Unii Europejskiej. Świadczy o tym uzyskany w 2000r przez firmę GUDEPOL certyfikat jakości ISO.

Pobierz katalog z ofertą

Kompresory tłokowe GUDEPOL

Kompresory tłokowe GUDEPOL

[real3dflipbook id='206']

Kompresory śrubowe GUDEPOL

Kompresory śrubowe GUDEPOL

[real3dflipbook id='207']

Wyłączniki ciśnieniowe, pompy, reduktory

Wyłączniki ciśnieniowe, pompy, reduktory

[real3dflipbook id='208']

Call Now