EN PL

Informacje o produkcie

Strugi Festool to nowoczesne urządzenia przeznaczone do powierzchniowej obróbki drewna oraz jego wstępnego kształtowania. To urządzenia niezbędne w każdym warsztacie i na placu budowy, gdzie wykonuje się konstrukcje drewniane. W naszej ofercie proponujemy Państwu nowoczesne, zasilane elektrycznie modele z wieloma przydatnymi funkcjami, jak ustawianie głębokości skrawania czy system odsysania pyłu. W kategorii zamieściliśmy także wymienne głowice i noże, dzięki którym Wasze urządzenie będzie pracować dłużej oraz przydatne wyposażenie dodatkowe.

Strugi ciesielskie Festool są powszechnie stosowanymi narzędziami przeznaczonymi do wstępnej obróbki powierzchni surowego drewna. Dzięki automatycznej, zmechanizowanej pracy usuwanie zewnętrznej warstwy materiału nie wymaga wysiłku, jest znacznie szybsze, a dzięki możliwości regulacji głębokości ciecia, także bardziej precyzyjne. To doskonałe wyposażenie stolarni, tartaków, warsztatów zajmujących się produkcją mebli, małej architektury ogrodowej, domów drewnianych i innych tego typu konstrukcji wymagającej przetwarzania drewna.

System Festool
Po prostu najlepiej jest, gdy wszystko do siebie pasuje: wręgowanie, dopasowanie, nadawanie struktury. Na cokołach, ościeżnicach, drzwiowych wrębach przylgowych, belkach lub balach. Zawsze z rezultatami jedynymi w swoim rodzaju. Dlatego też całościowy program strugów zostaje uzupełniony przez system głowic nożowych, jednostek stacjonarnych i przykładnic kątowych.

Pobierz katalog z ofertą

FESTOOL - przegląd strugów i zastosowań

FESTOOL - przegląd strugów i zastosowań

[real3dflipbook id='563']

Strugi i głowice FESTOOL

Strugi i głowice FESTOOL

[real3dflipbook id='564']

Strugi ciesielskie FESTOOL

Strugi ciesielskie FESTOOL

[real3dflipbook id='565']

FESTOOL - wyposażenie strugów i materiały eksploatacyjne

FESTOOL - wyposażenie strugów i materiały eksploatacyjne

[real3dflipbook id='566']

Call Now