EN PL

Zbiorniki ciśnieniowe

Informacje o produkcie

Zbiorniki ciśnieniowe są idealnym rozwiązaniem do wszelkich prac, w których przez cały czas wykorzystywane są duże ilości materiału lub farby przy stałym ciśnieniu. W zbiornikach ciśnieniowych stosuje się przede wszystkim rozwiązania niskociśnieniowe. Oferujemy zbiorniki w wielkości od 2 do 60 litrów pojemności. Ich zawartość i różne zakresy ciśnienia stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania. Do wyboru jako opcja jest wyposażenie takie jak mieszadła ręczne, pneumatyczne lub elektryczne przeznaczone do konkretnego typu zadań.

Przy wykorzystaniu zbiorników ciśnieniowych można bezproblemowo i ekonomicznie pracować z bardzo płynnymi systemami lakierniczymi lub materiałami powłokowymi o dużej lepkości i ścierającymi. Nie występują w nich ruchome części, w związku z tym nie zużywają się. W razie potrzeby istnieje możliwość wykonania wszystkich elementów mających kontakt z materiałem ze stali szlachetnej. Praca jest wyjątkowo ekonomiczna wtedy, gdy wielkość zbiornika ciśnieniowego można dopasować do wielkości oryginalnego opakowania. Nakład pracy na czyszczenie zostaje wówczas zredukowany do minimum. Opakowanie oryginalne wkłada się od ręki do ciśnieniowego zbiornika na materiał.

Zbiorniki ciśnieniowe do malowania, jakie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to praktyczny sprzęt sprawdzający się podczas prac budowlanych, remontowych i innych wymagających równego i precyzyjnego nanoszenia substancji na duże powierzchnie. Wyposażone w reduktor, szczelnie zamykane pozwalają pod wysokim ciśnieniem rozpryskiwać takie substancje, jak farby i lakiery, kleje dyspersyjne i kontaktowe, bejce, tapety natryskowe, emulsje i farby. Oferta obejmuje zbiorniki o różnej pojemności, a także zestawy do malowania.

Pobierz katalog z ofertą

Zbiorniki ciśnieniowe VGL

Zbiorniki ciśnieniowe VGL

[real3dflipbook id='195']

Zbiorniki ciśnieniowe do natrysku BINKS

Zbiorniki ciśnieniowe do natrysku BINKS

[real3dflipbook id='196']

Zbiorniki ciśnieniowe DÜRR Pot

Zbiorniki ciśnieniowe DÜRR Pot

[real3dflipbook id='197']

Call Now