EN PL

Informacje o produkcie

Coraz lepsze z każdym zadaniem
Festool oferuje dla każdego zadania odpowiednio dostosowany program frezarek górnowrzecionowych i frezarek do krawędzi. Program, który zawiera nie tylko narzędzia, lecz również szeroką ofertę przemyślanego wyposażenia systemowego. Wymienne pierścienie do kopiowania i bieżnie gwarantują dużą elastyczność. Wielofunkcyjne szablony do frezowania mogą zostać szybko nastawione na każdy żądany wymiar. A frezarki górnowrzecionowe OF 1010, 1400 i 2200, w razie potrzeby można przebudować na stacjonarne frezarki stołowe. Wszystkie te przykłady rozwiązań powstawały w ścisłej  współpracy z rzemieślnikami, po to by doskonały rezultat Państwa pracy był osiągnięty szybciej i łatwiej.

Zaokrąglone  krawędzie, frezowanie wycięć czy profilowanie to zadania, które są najlepiej wykonywane przez perfekcyjnie dostosowaną ofertę  frezarek górnowrzecionowych i frezarek do krawędzi.

Frezarki górnowrzecionowe Festool mają bardzo szerokie zastosowanie w branży ciesielskiej i stolarskiej, umożliwiając wykonywanie precyzyjnych wycięć, rowków czy wgłębień, jak i precyzyjną obróbkę krawędzi materiału. Modele, jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprawdzą się w warsztatach, w których posłużą do ozdabiania, wykańczania czy tworzenia funkcjonalnych elementów, jak wgłębienia na uchwyty szuflad lub otwory montażowe. W ofercie zamieściliśmy frezarki krawędziowe, urządzenia do płyt warstwowych i szereg przydatnych akcesoriów.

Frezarki krawędziowe Festool zaliczają się do urządzeń specjalistycznych dedykowanych konkretnym zadaniom, jak precyzyjne wykończenia krawędzi płyt lub elementów konstrukcyjnych. Nasze modele dostosowane są do profesjonalnej obróbki drewna, akrylu i oklein PCV, dlatego będą praktycznym wyposażeniem warsztatów ciesielskich, stolarskich i placów budowy. Dzięki oferowanym frezarkom krawędziowym możliwe jest frezowanie materiału, a także profilowanie krawędzi i wykonywanie wpustów bocznych. To nowoczesne, bezpieczne narzędzia warsztatowe.

System Festool
Festool to gwarancja systemowego podejścia do tematu: obszerne wyposażenie systemowe do frezarek górnowrzecionowych i frezarek do krawędzi podejmie się każdego zadania. Poczynając od szyny prowadzącej z rzędami otworów, która może być również wykorzystywana do zagłębiarek i wyrzynarek, poprzez dokładnie dobrane frezy, aż po duży wybór pierścieni kopiujących i bieżni do różnorodnych zastosowań.

Ten, kto chce osiągnąć bezwarunkową jakość, nie może iść na kompromis. Dlatego też, w przypadku wszystkich frezarek Festool, zaleca się stosowanie oryginalnych frezów Festool. Tylko one są wytwarzane z taką samą starannością, jak sama maszyna. Ze stali o szczególnie wysokiej jakości oraz z węglików spiekanych, odpornych na ścieranie. Z ostrzami, które wyróżniają się dzięki swej jakości mikrouziarnienia oraz gęstości. Ostrza, które dzięki optymalnej geometrii zapewniają doskonałe wyniki pracy oraz najdłuższą żywotność.

 

 

Pobierz katalog z ofertą

FESTOOL - przegląd frezów i zastosowanie

FESTOOL - przegląd frezów i zastosowanie

[real3dflipbook id='539']

Frezarki górnowrzecionowe FESTOOL

Frezarki górnowrzecionowe FESTOOL

[real3dflipbook id='540']

Frezarka stołowa FESTOOL

Frezarka stołowa FESTOOL

[real3dflipbook id='541']

Szablony i systemy FESTOOL

Szablony i systemy FESTOOL

[real3dflipbook id='542']

Frezarki krawędziowe FESTOOL

Frezarki krawędziowe FESTOOL

[real3dflipbook id='543']

Frezarka do płyt warstwowych FESTOOL

Frezarka do płyt warstwowych FESTOOL

[real3dflipbook id='544']

Dłutownica łańcuchowa FESTOOL

Dłutownica łańcuchowa FESTOOL

[real3dflipbook id='545']

Frezarki do renowacji FESTOOL RENOFIX

Frezarki do renowacji FESTOOL RENOFIX

[real3dflipbook id='546']

FESTOOL - wyposażenie frezarek i materiały eksploatacyjne

FESTOOL - wyposażenie frezarek i materiały eksploatacyjne

[real3dflipbook id='547']

Call Now