Pistolety lakiernicze

Informacje
o produkcie

Lakierowanie jest procesem żmudnym, wymagającym precyzji w nakładaniu warstw lakieru na malowaną powierzchnię. Pistolety pneumatyczne, które posiadamy w naszej ofercie zdecydowanie usprawniają pracę, ograniczając do minimum wysiłek pracownika i precyzyjnie nanosząc warstwę na powierzchnie metalu lub drewna. Dzięki napędowi pneumatycznemu pistolety mogą być wykorzystywane w lakierniach o dużym zagrożeniu pożarowym. W ofercie zajdziecie Państwo modele z dolnym i górnym zbiornikiem a także pistolety współpracujące z dużymi samodzielnymi zbiornikami zewnętrznymi.

Oferujemy pistolety lakiernicze przeznaczone do nakładania powłok malarsko – lakierniczych. Pistolety malarskie wysokociśnieniowe (HP, RP) i niskociśnieniowe (HVLP) oraz wymienne dysze w zakresie od 0,8 do 5,0 mm pozwalają nanosić materiały lakiernicze o pożądanej grubości warstwy zarówno podkładowej jak i nawierzchniowej. Dzięki nowym technikom HVLP, RP, TRANS-TECH podczas pracy można uzyskać znakomitą powierzchnię natrysku oraz znaczną oszczędność lakieru w granicach od 10 do 30%.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pistolety lakierniczy takich firm jak: SATA, DeVILBISS, ANEST IWATA, EXPERT, BINKS, DÜRR.

 

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?
Zapisz się do Naszego Newslettera

FreshMail.pl