EN PL

Połączenia ram

Informacje o produkcie

Urządzenia do seryjnej produkcji ram to produkty cieszące się coraz większą popularnością wśród producentów ram drewnianych, z MDF lub ram z tworzywa sztucznego. Różnorodność urządzeń tego typu pozwala na wybranie modelu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb zakładu produkcyjnego o różnej intensywności pracy.

Wśród zakładów ramiarskich największą popularnością cieszą się zszywarki do łączenia ram marki Alfamacchine, które dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach. Wśród ramiarek wyróżnić możemy zarówno mechaniczne, pneumatyczne, półautomatyczne, jak i w pełni zautomatyzowane. Najpopularniejszym urządzeniem z tej serii jest model Minigraf 3 (U300), który cieszy się uznaniem na całym świecie.

Te innowacyjne urządzenia z reguły wyposażone są w dwustopniowy pedał pneumatyczny odpowiedzialny za docisk i wbicie, znacznie usprawniając i przyspieszając pracę. Urządzenia można postawić na stole lub zamontować na statywie (na życzenie).

Urządzenia Minigraf wyposażono w system zacisków Clamping Pad firmy Alfamacchine, które posiadają różne właściwości mocowania klocków zaciskowych w oparciu o twardość drewna, z którego zrobiona jest ramka. Klocki dostępne są w wersji do drewna miękkiego, do drewna średniej i twardości oraz do drewna twardego. Podkładki te są przyjazne dla ramek o różnych konturach, wykończeniu lub powłokach ze względu poprawienie wydajności łączenia tego typu elementów bez ich uszkadzania. Klocki są bardzo łatwe w wymianie, w zależności od aplikacji łączenia. Wszystkie podkładki zaciskowe pasują do magnetycznych, jedno i dwu metalowych płyt dociskowych.

 

Klocki oznaczone są kolorami:
– niebieski dla drewna miękkiego
– biały dla średniej twardości drewna
– czarny dla twardego drewna

Zadbaliśmy o to, by  w naszej ofercie znalazły się również odpowiednie łączniki. Oryginalne zszywki typu V (typ 11) o szerokości grzbietu 11 mm, przeznaczone są do łączenia ramek wykonanych z drewna o średniej twardości (MW). Wykonane zostały z wysokiej jakości stali węglowej wg opatentowanego projektu włoskiej firmy Alfamacchine. Ich unikalny, zwężający się kształt sprawia, że ​​profile są ciasno ze sobą połączone. Pasują do wszystkich urządzeń Minigraf marki Alfamacchine (U200, U300, U300P, U400s, U500, U600).

Znajdziecie Państwo wśród naszych produktów następujące rozmiary zszywek:

  • 5 mm
  • 7 mm
  • 10 mm
  • 12 mm
  • 15 mm

Pobierz katalog z ofertą

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U200 A2M

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U200 A2M

[real3dflipbook id='23']

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U300

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U300

[real3dflipbook id='24']

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 4 U300p

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 4 U300p

[real3dflipbook id='25']

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 44 U400

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 44 U400

[real3dflipbook id='26']

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Memory Program U500

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Memory Program U500

[real3dflipbook id='27']

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Multi Chanel U600

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Multi Chanel U600

[real3dflipbook id='28']

Call Now