EN PL

Połączenia ram

Informacje o produkcie

Urządzenia do seryjnej produkcji ram to produkty cieszące się coraz większą popularnością wśród producentów ram drewnianych, z MDF lub ram z tworzywa sztucznego. Różnorodność urządzeń tego typu pozwala na wybranie modelu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb zakładu produkcyjnego o różnej intensywności pracy.

Wśród zakładów ramiarskich największą popularnością cieszą się zszywarki do łączenia ram marki Alfamacchine, które dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach. Wśród ramiarek wyróżnić możemy zarówno mechaniczne, pneumatyczne, półautomatyczne, jak i w pełni zautomatyzowane. Najpopularniejszym urządzeniem z tej serii jest model Minigraf 3 (U300), który cieszy się uznaniem na całym świecie.

Te innowacyjne urządzenia z reguły wyposażone są w dwustopniowy pedał pneumatyczny odpowiedzialny za docisk i wbicie, znacznie usprawniając i przyspieszając pracę. Urządzenia można postawić na stole lub zamontować na statywie (na życzenie).

Urządzenia Minigraf wyposażono w system zacisków Clamping Pad firmy Alfamacchine, które posiadają różne właściwości mocowania klocków zaciskowych w oparciu o twardość drewna, z którego zrobiona jest ramka. Klocki dostępne są w wersji do drewna miękkiego, do drewna średniej i twardości oraz do drewna twardego. Podkładki te są przyjazne dla ramek o różnych konturach, wykończeniu lub powłokach ze względu poprawienie wydajności łączenia tego typu elementów bez ich uszkadzania. Klocki są bardzo łatwe w wymianie, w zależności od aplikacji łączenia. Wszystkie podkładki zaciskowe pasują do magnetycznych, jedno i dwu metalowych płyt dociskowych.

 

Klocki oznaczone są kolorami:
– niebieski dla drewna miękkiego
– biały dla średniej twardości drewna
– czarny dla twardego drewna

Zadbaliśmy o to, by  w naszej ofercie znalazły się również odpowiednie łączniki. Oryginalne zszywki typu V (typ 11) o szerokości grzbietu 11 mm, przeznaczone są do łączenia ramek wykonanych z drewna o średniej twardości (MW). Wykonane zostały z wysokiej jakości stali węglowej wg opatentowanego projektu włoskiej firmy Alfamacchine. Ich unikalny, zwężający się kształt sprawia, że ​​profile są ciasno ze sobą połączone. Pasują do wszystkich urządzeń Minigraf marki Alfamacchine (U200, U300, U300P, U400s, U500, U600).

Znajdziecie Państwo wśród naszych produktów następujące rozmiary zszywek:

  • 5 mm
  • 7 mm
  • 10 mm
  • 12 mm
  • 15 mm

Pobierz katalog z ofertą

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U200 A2M

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U200 A2M

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U300

Zszywacz do łączenia ram Minigraf U300

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 4 U300p

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 4 U300p

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 44 U400

Zszywacz do łączenia ram Minigraf 44 U400

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Memory Program U500

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Memory Program U500

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Multi Chanel U600

Zszywacz do łączenia ram Minigraf Multi Chanel U600

Call Now

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?

FreshMail.pl