EN PL

O Nas

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów.
Jesteśmy firmą, która ceni sobie dobre relacje z odbiorcami.

Tworzymy nową jakość pneumatyki,
budujemy dobre relacje z klientami

________________________________________________________________________________

 

 

Od ponad 14 lat rozwijamy się w branży pneumatyki i nie tylko, gdzie oferujemy naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług. Wciąż rozszerzamy nasz asortyment tak, by podążać za rosnącymi potrzebami naszych klientów indywidualnych, jak również biznesowych.

 

 

Wybierając Jag-Mar, stawiasz na:

 

PROFESJONALIZM   WYSOKĄ JAKOŚĆ DYNAMIKĘ
Wieloletnie doświadczenie w branży pneumatyki pozwala nam na stałe doskonalenie zespołu, który udziela klientom fachowej pomocy i doradza. Dzięki temu tworzymy lepszą jakość i pomagamy w pracy, zwiększając tym samym ich satysfakcję z wykonywanych zadań. Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment wysokiej jakości produktów pochodzących od renomowanych producentów z branży pneumatyki. Oferujemy także nasze autorskie rozwiązania, jak również usługi serwisu kompresorów i narzędzi pneumatycznych. Wierzymy, że wyłącznie stały, dynamiczny rozwój naszej działalności jest w stanie zapewnić nieprzerwaną jakość świadczonych przez nas usług. Nieustannie dostosowujemy się do ciągłych zmian rynkowych, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa naszych produktów oraz usług.

 

 

 

 

 

JAG-MAR Sp. z o.o. założona została w 2007 roku w Kaliszu jako firma rodzinna. Lata intensywnej pracy pozwoliły na rozwój, powiększenie zespołu i przekształcenie w spółkę z o.o., zajmujące obecnie pozycję lidera wśród dostawców rozwiązań z branży pneumatycznej. Działalność prowadzona początkowo w 20-metrowym pomieszczeniu w domu rodzinnym założyciela rozrosła się do tego stopnia, że obecnie JAG-MAR współpracuje z ponad 36 000 kontrahentami z Polski i z całego świata.

Tak szybki rozwój działalności związany jest przede wszystkim z misją firmy, zorientowaną na budowanie długofalowych relacji z klientami. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie osób zaangażowanych w procesy produkcyjne w doborze narzędzi, które w pełni sprostają ich oczekiwaniom, a także prezentowanie pełnej, dedykowanej oferty, która nadaje nową jakość pracy i zwiększa satysfakcję z wykonywanych zadań. W relacji z odbiorcami jesteśmy elastyczni, co przekłada się na indywidualne podejście do potrzeb klienta, a także realizowanie wszelkich, nawet najbardziej nietypowych zamówień.

 

 

Jakie produkty u nas znajdziesz?

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W JAG-MAR znajdą Państwo nasze autorskie rozwiązania z zakresu pneumatyki, a także produkty wielu wiodących producentów narzędzi pneumatycznych w Polsce. W naszym asortymencie przygotowaliśmy m.in.:

 • – sprężarki tłokowe i śrubowe, jak również osprzęt: zbiorniki, pompy, filtry, bloki uzdatniania powietrza;
 • – narzędzia pneumatyczne: klucze, szlifierki, nitownice, wiertarki, młoty, systemy klejowe, a także niezbędne akcesoria;
 • – elementy pneumatyki przemysłowej, m.in. złącza i szybkozłącza, wyspy zaworowe, zawory i elektrozawory, elementy uzdatniania powietrza (FRL), armaturę, siłowniki, pompy membranowe;
 • – narzędzia lakiernicze: pistolety i pompy natryskowe, zbiorniki ciśnieniowe, mieszadła, myjki lakiernicze;
 • – gwoździarki, zszywacze, sztyfciarki oraz części zamienne;
 • – łączniki do drewna: gwoździe, zszywki, sztyfty;
 • – maszyny i urządzenia do produkcji mebli tapicerowanych;
 • – stoły do zbijania palet drewnianych;
 • – narzędzia do łączenia blach na zimno (clinching);
 • – balansery linkowe, wciągniki i wózki pneumatyczne;
 • – elektronarzędzia takich producentów jak FESTOOL, DeWalt, Metabo;
 • – narzędzia pneumatyczne takich firm jak WALTER, MARK, PREBENA, KUPCZYK, OMER, MAX, BOSTITCH, BETA, SHINANO, BASSO, DeVILBISS, BINKS, RANSBURG, GAV;
 • – frezy, wiertła, piły, brzeszczoty marki CMT oraz ściski i podpory teleskopowe marki PIHER.

 

Specjalizujemy się również w naprawach pogwarancyjnych i sprzedaży części do narzędzi pneumatycznych oraz kompresorów firm PREBENA, MAX, BOSTITCH, KUPCZYK oraz WALTER.

 

Obejrzyj nasz katalog w języku polskim:

Obejrzyj nasz katalog w języku niemieckim:

Obejrzyj nasz katalog w języku angielskim:

 

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie zapytania z Państwa strony.

 

Call Now