Informacje
o produkcie

Wkrętarki pneumatyczne to podstawowe narzędzia warsztatowe, które pozwalają na znacznie bardziej sprawne i wydajne wkręcanie różnego rodzaju śrub i wkrętów tam, gdzie wykonywany jest montaż i demontaż elementów. Znajdujące się w naszym asortymencie modele wkrętarek pneumatycznych to narzędzia o różnych prędkościach obrotowych i dużej rozpiętości maksymalnego momentu obrotowego. Właściwości te pozwalają na pracę przy konstrukcjach nowych oraz wykręcaniu i luzowaniu wkrętów zasklepionych, wymagających użycia dużej siły. Napęd pneumatyczny wkrętarek zwiększa zakres zastosowań do miejsc oddalonych od sieci energetycznej.

Wkrętarki pneumatyczne ze względu na kształt dzielimy na wkrętarki proste, pistoletowe i kątowe. Różnorodność typów wkrętarek pozwala nam zaproponować idealną wiertarkę, dopasowaną do Państwa potrzeb.

Najważniejsze parametry wkrętarek pneumatycznych to:

  • ilość obrotów 800, 1800 obr./min.
  • wartość momentu dokręcania do 60 Nm
  • regulowane sprzęgło zewnętrznie lub wewnętrznie

W naszej ofercie jest szeroka gama wkrętarek prostych, pistoletowych i kątowych do zastosowań warsztatowych i przemysłowych renomowanych firm takich jak: Shinano, Asta, Gison, Sumake, Jonnesway, Schneider, Doga. Różnią się one mocą, wytrzymałością, ergonomią użytkowania. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?
Zapisz się do Naszego Newslettera

FreshMail.pl