Gwoździarki dla budownictwa

Informacje
o produkcie

Gwoździarki pneumatyczne akumulatorowe i elektryczne są bardzo praktycznymi narzędziami ułatwiającymi wykonywanie złożonych konstrukcji drewnianych w warunkach niepozwalających na zastosowanie urządzeń elektrycznych. Łatwe w użyciu, lekkie i możliwe do stosowania nawet w trudnych, niedostępnych miejscach pozwolą Państwu na umieszczenie w drewnie setek gwoździ bez większego wysiłku i żmudnego wbijania ich młotkiem. Zapewniają one znaczne skrócenie czasu pracy, zwiększoną wydajność oraz wygodę pracy. Wśród naszych propozycji znajdują się praktyczne dobijarki, a także gwoździarki najlepszych producentów dedykowane zarówno standardowym, jak i specjalistycznym pracom.

W zależności od długości użytych gwoździ oraz sposobu ich łączenia wyróżniamy gwoździarki:

  • gazowe  – znajdują one zastosowanie w pracach na wysokości, gdzie niemożliwym jest zastosowanie kompresora czy długich przewodów, gdzie nie ma dostępu do źródła prądu. Zasilane są gazem z nabojów gazowych. Jeden nabój starczy na wbicie około 1000 szt. gwoździ. Tego typu gwoździarki wbijają gwoździe do długości 100 mm.
  • pneumatyczne – te z kolei zastosujemy podczas konieczności użycia dłuższych gwoździ Wymaga ona zastosowania kompresora.

 

Rozwiązania gazowe są dużo wygodniejszym rozwiązaniem z uwagi na:

  • niezależność w stosunku do prądu
  • brak kabli i przewodów
  • bezpieczna praca
  • jeden nabój gazowy starczy na wbicie do 1000 szt. gwoździ

Gwoździarki gazowe umożliwiają wbijanie gwoździ do 90 mm. Jeżeli potrzebny jest dłuższy gwóźdź musimy użyć gwoździarki pneumatycznej.

 

 

 

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?
Zapisz się do Naszego Newslettera

FreshMail.pl