Pistolety do klejenia

Informacje
o produkcie

Wykonywanie estetycznych i trwałych połączeń za pomocą specjalistycznych klejów wymaga narzędzi, dzięki którym rozprowadzanie substancji będzie szybkie i precyzyjne, a nałożona warstwa kleju równomierna. W rozprowadzaniu klejów pomogą Państwu specjalne pneumatyczne pistolety do klejenia, które wyeliminują potrzebę wyciskania dużych, trudnych w obsłudze opakowań. To wygodne, wyposażone w pojemnik na klej narzędzia pneumatyczne, które sprawdzą się w warsztatach i firmach produkcyjnych, gdzie klejenie jest jednym z podstawowych, często wykonywanych etapów prac.

Szeroki asortyment osprzętu dodatkowego pozwala na skonfigurowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Stacjonarny statyw i włącznik nożny umożliwiają np. sklejanie drobnych detali. W tym czasie obie ręce osoby obsługującej są wolne. Różnorodne dysze, włącznik nożny, balanser, statyw do odkładania pistoletu i możliwość stacjonarnej pracy to elementy służące usprawnieniu procesu technologicznego klejenia z wykorzystaniem takiego pistoletu.

W pistoletach marki REKA w zależności od modelu można zastosować różne typy klejów

  • klej w granulacie, poduszkach i w laskach – REKA TR50, TR55, TR60
  • klej w aluminiowych kartuszach – REKA TR70, TR80

 

Wzbogaciliśmy nasz ofertę o ręczne nakładarki kleju marki PIZZI, które pozwalają na równomierne rozprowadzenie kleju na powierzchniach płaskich, chropowatych i innych. Do wyboru mamy 3 typy wałków wykonanych z: gumy, gąbki lub pianki. Nakładarki można obsługiwać jedną ręką poprzez innowacyjny spust otwierający / zamykający pojemnik z klejem. Pojemniki na klej zostały wykonane z odlewu aluminium o odpowiedniej grubości, co zapewnia bardzo długą żywotność oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Urządzenia do nakładania kleju dzięki swej prostej budowie i jednocześnie bardzo dużej funkcjonalności są rozwiązaniem dla wielu klientów przemysłowych w procesie klejenia. W naszej ofercie nie zabraknie również wałków marki Pizzi o różnych szerokościach: 180 mm, 150 mm,; 120 mm lub 72 mm.

 

Rodzaje wałków:

Wałek gumowy – do klejów białych oraz emulsji rozpuszczalnych w wodzie. Warstwa nanoszonego kleju: ŚREDNIA

Wałek poliuretanowy –  dla klejów na bazie żywic syntetycznych, klejów białych. Warstwa nanoszenia kleju: MAŁA

Wałek gąbczasty – do powierzchni o zróżnicowanym kształcie

Wałek z EPDM – na zamówienie, wysoko odporny na szczególnie agresywne kleje

 

Z pewnością każdy z Państwa dobierze narzędzia do klejenia dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?
Zapisz się do Naszego Newslettera

FreshMail.pl