EN PL

Informacje o produkcie

Istnieje wiele sposobów zamykania kartonów, jednak użycie zszywek ma znaczące zalety w porównaniu z innymi metodami. Oprócz tego, że jest to niezwykle szybka i łatwa w użyciu metoda, zszywki są przyjazne dla środowiska i mogą zostać w 100% ponownie przetworzone, a także nie zakrywają ważnych elementów graficznych znajdujących się na kartonie. Ich odporność na ciepło i wilgoć również zapewnia niezwykle bezpieczne zamknięcie, chroniące zawartość kartonu w całym łańcuchu dostawy. Łączenie za pomocą zszywek może być tańszą metodą niż inne alternatywy, takie jak na przykład sklejanie taśmą. Zszywki znajdą też zastosowanie w takich pracach  jak łączenie materiałów tekstylnych, skórzanych, papieru i tektury z drewnem. Powszechne stosowanie takich metod w zakładach tapicerskich to proces wymagający zastosowania specjalistycznego pneumatycznego zszywacza. W zależności od ich przeznaczenia możemy podzielić je ze względu na szerokość grzbietu zszywki, przekrój drutu oraz długość samej zszywki. Do zszywek zaliczamy również tzw. blachę falistą wykorzystywaną do mocowania stolarki okiennej, produkcji trumien, ram, skrzyń z drewna itp.

Producenci najczęściej stosują zszywki do pistoletu pneumatycznego, gdyż gwarantują one szybką, płynną pracę przy zredukowanej liczbie pracowników co wiąże się naturalnie ze zmniejszonymi kosztami produkcji. Zszywki do pistoletu pneumatycznego zasilane są sprężonym powietrzem w zakresie 5-8 atmosfer. Zakres ciśnień jest na tyle standardowy, iż nie wymaga on zakupu specjalistycznego kompresora. Jedynym zszywaczem gazowym w ofercie naszego sklepu jest model IM200/50 S16 marki Paslode.

Znajdujące się w tej kategorii zszywki dostosują Państwo do każdego urządzenia i wykonywanej pracy. Oferujemy zestawy o różnych parametrach w pakietach od kilku do kilkunastu tysięcy sztuk, a także specjalistyczne zszywki do ramek. Wszystkie rodzaje zszywek spełniają najwyższe standardy, gwarantując trwałe i szybkie połączenia.

 

Zszywki do urządzeń pneumatycznych, ręcznych i gazowych dzielimy ze względu na:

  • szerokość grzbietu od 4,0 mm do 35 mm
  • przekrój drutu od 0,6 mm do 1,6 mm
  • wysokość zszywki od 4 mm do 160 mm

Pobierz katalog z ofertą

Zszywki 73042 Cordless Carton Closer BOSTITCH

Zszywki 73042 Cordless Carton Closer BOSTITCH

[real3dflipbook id='52']

Zszywki Carton Closing BOSTITCH

Zszywki Carton Closing BOSTITCH

[real3dflipbook id='53']

Zszywki Furniture Catalogue BOSTITCH

Zszywki Furniture Catalogue BOSTITCH

[real3dflipbook id='54']

Katalalog zszywek PNEUMATICO

Katalalog zszywek PNEUMATICO

[real3dflipbook id='55']

Zestawienie sztyftów i zszywek OMER

Zestawienie sztyftów i zszywek OMER

[real3dflipbook id='56']

Call Now