Aktualności

Zapraszamy do zapoznawania się z najnowszymi wydarzeniami z życia Naszej firmy.

Targi DREMA 2017 Poznań 12-15 września

 

W dniach 12-15 września 2017 r. w Poznaniu po raz 33 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by tworzyć kształt rynku i szukać nowych kierunków rozwoju. Taka impreza organizowana jest tylko raz w roku, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema.

Targi DREMA to wydarzenie, na którym prezentowana jest oferta w zakresie maszyn i narzędzi dla sektora drzewnego i meblarskiego, obejmując szeroką gamę rozwiązań oraz zaawansowanych technologii. Impreza dedykowana jest nie tylko dla przedstawicieli tych branż, ale także dla osób związanych z leśnictwem, biomasą oraz dla producentów i dystrybutorów chemii do drewna i dla przemysłu meblarskiego. Targi adresowane są zarówno do producentów, jak i do kooperantów, dystrybutorów i dostawców materiałów czy podzespołów.

W tym roku JAG-MAR jako partner biznesowy firmy ITATOOLS w osobie naszego reprezentanta – pana Łukasza Owczarka (tel. kontaktowy: 531 100 588) wspiera tegoroczne targi w pawilonie 6A, stanowisko 15.

Zapraszamy do kontaktu!

Data dodania: 6 Wrzesień, 2017

Kategoria: Aktualności

Dołącz
do newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach?
Zapisz się do Naszego Newslettera

FreshMail.pl